o nás

Tetovací studio Tattoo Anděl působí v Chrudimi od srpna 2003.

Od té doby se studio značně rozrostlo a zvýšilo svou nabídku, aby co nejvíce uspokojilo
požadavky zákazníků.

Nyní v sestavě Daniel Říčan alias Anděl (realistika černá i barevná), Kamila (blackwork, dotwork, grafika), Terezie (tattoo - blackwork, dotwork, grafika, microblading, piercing)

V současné době provádíme nejen klasické tetování, ale i ruční bez použití strojku. Co se tetování týče, provádíme jak černobílé, tak i barevné tetování, včetně překrývání starého. Vytetujeme samozřejmě cokoli,co se nepříčí našemu přesvědčení. Specializujeme se na tradiční polynézské tetování, tribal motivy, realistiku a dotwork s možností velkého výběru tetovacích motivů přímo ve studiu, vlastních návrhů, ale i freehand (což je kreslení přímo na tělo).

Hledáme posilu týmu!
Kamila ke konci roku v našem studiu končí, tetovat zůstavá ANDĚL a TERKA a tudíž hledáme posilu do našeho týmu.
Naše představa je někdo, kdo rozšíří naše služby o luxusní kosmetické a estetické úkony (mezo-plazma terapie, bb glow, lash lifting, mezoterapie, NPM tattoo removal atd.) PLUS EXLUZIVNÍ ŘASY (klasická kosmetika a líčení asi ne) Práce na živnost, ochota vzdělávat se v oboru a hlavně zapadnout mezi nás. Více info na osobním pohovoru u nás ve studiu.


Samozřejmostí je sterilní prostředí, atestované barvy a jednorázové sterilní nástroje. Vaše spokojenost je pro nás prioritní. Doplnění barvy, kterou tělo při hojení přirozeně vyloučí, je u nás zdarma.

Studio splňuje veškeré hygienické požadavky. A procházíme pravidelnou kontrolou hygienického ústavu.

Od 1.6. 2017 na Resselově náměstí 80, (pasáž ŽRALOK)