Permanentní make-up

Permanentní make-up
- mikro-pigmentace je metoda dlouhodobého líčení, při které se do vrchní vrstvy pokožky vpravují pomocí přístroje barevné pigmenty. Do kůže se tak aplikuje barvivo na přírodní bázi, jehož intenzitu a tvar si vybere každá klientka po konzultaci sama. Správně aplikovaný permanentní make-up je tak přirozený, že Váš obličej vypadá omlazený, svěží a upravený do každé situace. Permanentní make-up vydrží 2-4 roky dle typu pokožky klienta a sytosti zvolené barvy. Barvivo se z kůže, která podléhá přirozené obnově, postupně vytratí spolu se šupinkami odumřelé pokožky.

Microblanding - Microblading je metoda permanentního make-upu. Vláskový vzhled obočí je vykreslován malou čepelkou tvořenou několika jemnými hroty. Výsledkem je přirozené obočí.

Pudrové obočí - Stínování je technika, jejímž výsledkem je pudrový efekt nebo pudrový efekt s ombré. Efekt pudrového obočí docílíme tečkováním.Obočí může být vybarveno po celé jeho délce i šířce monolitně jako souvislý celek. Tento ucelený vzhled můžeme zjemnit světlejšími místy u kořene nosu a z vrchu obočí- ombre efekt.
Tyto dvě metody permanentního makeu-pu lze kombinovat.

Výhody permanentního make-upu několik let trvalé nalíčení obočí, kontur rtů, stínování rtů, očních linek, permanentní make-up vyřeší problém žen, které chtějí neustále dobře vypadat a které se nechtějí nebo nemohou stále líčit, ženy které nosí brýle, žádný rozmazaný make-up při sportu, vytrhané a prořídlé obočí lze přirozeně doplnit,zvýraznění úst, zvýraznění očních partií,ideální pro ženy nesnášející líčidla, veškerý materiál je sterilní, jednorázový, není nutné se tedy obávat přenosu jakékoliv infekce

FOTO
1.VLÁSKOVÁNÍ OBOČÍ MICROBLADING
2.PUDROVÉ OBOČÍ
3. LINKA S PUDR EFEKTEM
4. RTY KONTURA A JEMNA VÝPLŇ